مدیران عامل محترم شرکت های متقاضی حضور در سومین نمایشگاه تجهیزات آزمایشگاهی ساخت ایران

با سلام


با توجه به اینکه از امروز سه شنبه 18 فروردین ماه، ثبت اطلاعات نمایشگاهی و تعیین غرفه ها آغاز می شود، ضروری است که به موارد زیر توجه داشته باشید:

1- صرفا شرکت هایی که در وضعیت تایید مرحله دوم هستند می توانند اطلاعات نمایشگاهی را ثبت کرده و هزینه غرفه را بپردازند. از بین 330 شرکت، 170 شرکت می توانند وارد این مرحله شوند. مابقی شرکت ها باید منتظر تایید حداقل یک محصول خود باشند که البته به میزان همکاری خودشان در رفع نقص سریعتر محصولاتشان دارد.

2- روال فعلی بررسی محصولات به این صورت است که پس از ثبت محصول توسط شرکت، کارشناس فنی محصول را بررسی کرده و نقایص آن را به شرکت اعلام می کند و شرکت نیز با مشاهده توضیحات کارشناس فنی، نقایص را برطرف می کند. این روند می تواند چند بار به صورت رفت و برگشتی بین کارشناس و شرکت ادامه پیدا کند. با توجه به مشکلاتی که پیش امده است این روال تغییراتی خواهد داشت که کمیته فنی موارد زیر را مصوب نموده است:


الف- شرکت هایی که بدون توجه به توضیحات کارشناس فنی، محصول را بدون رفع نقایص آن، مجدد ثبت کنند و این کار را چند بار تکرار بکنند، جریمه شده و آن محصول رد خواهد شد واجازه حضور در نمایشگاه را نخواهد داشت. لذا به کارشناسان فنی خود تذکر دهید که توضیحات را مشاهده کرده و پس از رفع نقایص آنها را ثبت کنند. جهت مشاهده توضیحات کارشناس فنی می توانید در صفحه لیست محصولات ثبت شده روی کادر توضیحات کلیک کنید و توضیحات را مشاهده کنید یا در صفحه ویرایش هر محصول، توضیحات فنی و اخرین وضعیت محصول را در قسمت بالای آن بخوانید.


ب- با توجه به نزدیک شدن به زمان برگزاری نمایشگاه و لزوم تعیین تکلیف محصولاتی که قرار است در نمایشگاه عرضه شود، شرکت ها صرفا تا دوشنبه 24 فروردین ماه فرصت رفع نقص محصولات را خواهند داشت و تیم فنی نیز صرفا تا این تاریخ برای محصولات آنها نقص خواهد زد پس از این تاریخ محصولات صرفا یا تایید می شوند یا رد می شوند. لذا در رفع نقایص با تیم فنی همکاری کامل نمایید.

فهرست محصولات و شرکت های تاییدفنی شده در صفحه فهرست محصولات و شرکت کنندگان در سایت نمایشگاه قابل مشاهده است. مطابق آمار بازدیدهای موجود این صفحات، هر چه به نمایشگاه نزدیک تر می شویم میزان بازدید افزایش می یابد و خریداران بیشتر به سایت مراجعه می کنند.


3- با توجه به استقبال بیش از اندازه شرکت ها و رشد 70 درصدی نسبت به دوره دوم و 300 درصدی نسبت به دوره اول، متراژ غرفه ها با محدودیت بسیار زیادی روبرو شده است. لذا از کلیه شرکت ها تقاضامی کنیم که با دبیرخانه نمایشگاه همکاری کرده و در بازه ای که مشخص شده است تعیین متراژ کنند.

دوره سوم نیز مشابه دوره دوم، شرکت ها براساس حوزه های فعالیت جانمایی می شوند و هر شرکت در محدوده حوزه خودش می تواند جانمایی شود.

همچنین حدود 20 غرفه 30 متری در خیابان روبروی سالن خلیج فارس و 40 (کنار درهای ورودی به سالن و در معرض رویت بازدید کنندگان)  تعبیه شده است که شرکت ها می توانند این غرفه ها را نیز انتخاب کنند.


4- از شرکت هایی که به هر دلیلی قصد انصراف از حضور در نمایشگاه را دارند و یا می دانند که در نهایت محصولات اصلی اشان تایید نمی شوند (از جمله عدم امکان رفع نقص محصول و اصلاح قیمت ها در مهلت مقرر، عدم تایید محصولشان به دلیل نبودن در حوزه فعالیت نمایشگاه و یا تحقیقاتی نبودن محصول، عدم وجود متراژ مناسب برای حضور در نمایشگاه و سطح بندی محصولات و غیره)، خواهشمندیم که هر چه زودتر انصراف خود را به دبیرخانه نمایشگاه اعلام کنند.


5- همانطور که می دانید مقرر شده است که امسال حمایت های معاونت علمی از بخش خرید مراکز علمی و پژوهشی دولتی، بین 10 تا 50 درصد براساس سطح بندی محصولات باشد. براین اساس سطح بندی محصولات در حال انجام بوده و در آینده نزدیک هر شرکت در صفحه لیست محصولات می تواند سطح بندی محصولات خود را ببیند. (زمان نمایش سطح بندی محصولات بعدا اعلام خواهد شد.)


6-از آنجایی که بخشی از بازار هر شرکت به غیر از بازار خریداران دولتی، خریداران بخش خصوصی می باشند، معاونت علمی تسهیلات لیزینگ  را برای حمایت از شرکت ها برای این بخش در نظر گرفته است. لذا خواهشمندیم که شرکت ها خودشان نیز همکاری کرده و این نوع تسهیلات را به اطلاع مشتریان خصوصی خود برسانند. به همین دلیل متن و طرح زیر را می توانید برای انها ارسال کنید.


7- شرکت ها موظفند حداقل روزی یک بار بخش اخبار سایت و صفحه اصلی کارتابل خود را مشاهده کنند تا در جریان آخرین اطلاعیه ها و اخبار قرار گیرند.


با تشکر

معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برای حمایت از خریداران بخش خصوصی، تسهیلات لیزینگ تا سقف ۳ میلیارد ریال برای خرید از سومین نمایشگاه مواد و تجهیزات آزمایشگاهی ساخت ایران در نظر گرفته شده است. جهت کسب اطلاعات بیشتر لینک زیر را کلیک نمایید.

filereader.php?p1=main_56d50a506cbbfb4a9  

آدرس دبیرخانه نمایشگاه: تهران- بلوار کشاورز- نبش خیابان ۱۶ آذر - پلاک ۷۸ - طبقه پنجم- واحد ۵۰۶ و ۵۰۷
تلفن: ۸۸۹۶۵۸۴۷-۸۸۹۶۵۷۸۶-۸۸۹۶۵۷۸۳-۰۲۱
تلفکس: ۸۸۹۶۳۹۹۸-۰۲۱
شماره پیامک رسمی: ۰۲۱۸۳۵۳۳۵۵۵
پست الکترونیک: info@iranlabexpo.ir
پایگاه اینترنتی: www.iranlabexpo.ir